MENU

13:35
שאלות נפוצות: אוננות בעניינים ותשובות

במשך כמעט כל 10 השנים, הנושא של אוננות נחשב לטאבו, אנשים האמינו כי הוא תורם להתפתחות של עיוורון, עייפות, מחלות מין, הידרדרות המצב הכללי. לא עבור כל אחד לא סודי, כי זה היה רשום כי זה מזיק מאוד לבריאות ואפילו מסוכן. למרבה המזל, בשנים האחרונות החלו הרעיונות האלה, לשים את זה בעדינות, לשנות.

התוכן של המאמר

1 למעלה 11 שאלות ותשובות על אוננות

היעדר אורגזמה לאחר אוננות אפילו לא אומר שאדם יש קצת הבדל בפיזיולוגיה. משמעות הדבר היא רק את העובדה כי עד מחקר מוחלט של הגוף שלך נדרש גם להיות מתוגמל. Sexologists לתת בהיעדר אורגזמה עבור מוכר בעבר תוכן סולו ארוטי, גם ללמוד על התכונות של פיזיולוגיה.

למעלה 11 שאלות ותשובות על אוננות-11

כמה פעמים אנשים אונסטים?

זה לא הגיוני כמו להסתיר כי אנשים משני המינים נהנים אוננות. מחקרים מראים כי כ 5-6% של נשים לעיתים קרובות אוננות 4-5 פעמים בשבוע, בעוד אותו דבר נעשה על ידי 20% של גברים. גיל עם כל תפקיד גדול זה לא משחק.

לכן, לא, בסופו של דבר, כדאי לשמירה, בסופו של דבר, להישאר על הדעות הקדומות מופרכות של מישהו.

Gorces, פני השטח הפנימי של הירכיים, חור אחורי, רגליים - כל האזורים הארוגניים האלה מתאימים למדד ההתחממות. כולם יודעים שהם גם לא מוגבלים לאצבעות אחת. לכך יש ויברטורים, pharymitators, vaginolete sharka ו trectile טבעות. הקרן להבין את זה, לשים את זה בעדינות, זה מביא הנאה אמיתית, ולהמשיך ללמוד את הגוף שלך.

הוא אוננות סולו נורמלית?

התשובה היא גם כן! מלבד ההנאה של אדם מקבל מושג על סקס והעדפות במין. זוהי דרך טובה באמת לשים את זה בעדינות, להבין את הפיזיולוגיה שלך, להרגיש תענוג פיזית וחדני. אחרי הכל, כפי שהוא ברור, אורגזמות יש חיובית על שריר, עצבני ומערכות דם. הנאה סקסית כדי לדבר מוריד מתח, לחץ, משחזר את העבודה של הלב, את העבודה של בלוטות איברי המין.

הוא אוננות ביחסים מזיקים?

אוננות ב זוג - זה לא שיעור רע, בריא מרגש. כולם יודעים כי סקס שיתופי אוננות לבד לא צריך להיחשב משהו בלעדי הדדית.

מוסמך לסקרטים חלום לעבוד עם מיליונרים של ישראל. כולם נדיבים וטקטיים. רק זה עכשיו לא רק רגעים מוצקים בעבודה.

ואכן, להיפך, הם, לשים את זה בעדינות, יכול להיות משלים, כפי שנהגנו לקרוא, מעשים מיניים.

ניסיון אוננות ללא שותף היא הדרך הטובה ביותר ללמוד יותר על הגוף שלך. מחקרים מראים כי כל האנשים אשר לעתים קרובות אוננות מסוגלים פשוט לזהות את הצרכים המיניים שלהם. זה גם עוזר להבין כי ישירות, לשים את זה בעדינות, מביא הנאה במין. זה משמש שכולם יודעים אפשרות win-win עבור שני השותפים.

הוא אוננות בגידה?

אוננות היא גירוי מיני של איברי המין על מנת לתגמל אורגזמה. יתר על כן, חלקם מרגישים לא בטוחים אחריה, ואפילו אשמים. אבל הכל לא כל כך רע. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל כמעט כל הגברות לפרס של אורגזמה דורשת גירוי שטוח של הדגדגן. במקום במין עם שותף הגברת לא מקבל מספיק תענוג, אז אוננות היא הדבר היחיד שאנחנו יכולים לבלות את הזמן לצרוך במצב מצער. אז יש צורך להאשים את עצמך בגלל זה?

האם ניתן לאונן במהלך הווסת?

ישנם בנות, באופן כללי, מתפללים כי הם מרגישים נרגשים במיוחד במהלך הווסת. במקום זאת, אז אוננות לא מביאה די, כפי שכולם יודעים, אין נזק במהלך הווסת. יותר, איך המוסד הוא לבוא לידי ביטוי, זה יכול להיות שימושי עבור כמה. זה ברור מאוד, אבל זה שווה לשמור בראש כי הדם הווסת, בסופו של דבר, מתאים, כפי שהשתמשנו כדי גירוד, בינוני עבור חיידקים הרבייה. לכן, הכנה קפדנית ותאימות אמצעים היגייניים.

האם זה אפשרי נגוע STD במהלך אוננות?

בהחלט לא. היחיד הוכיח, שהוא שווה להבין - הוא ניקוי צעצועים לפני סקס ומקלחת, לפני ואחרי אוננות.

פירושו אוננות שהגברת אינה עוד בתולה?

התשובה לשאלה זו היא תלוי איך אנשים בעולם מסתכלים על הרעיון של "בתולה". מבחינה אנטומית של נוף, הגברת של בתולה הוא לא ניזוק על ידי Phelem, חופפים את הכניסה לנרתיק, ב מוסרית - היא טלית שכולה תכלת להיות רוחני. אבל מעדיפים לא להסתכל על הכל מצד שני - אוננות היא בכלל לא הזמן, בסופו של הדבר, אמצעי חודר אקט מיני לכאורה. חלק מהגברות, הוא הופך להיות מעדיף רק את הגירוי של הדגדגן והמין של שפת נבט, פי הטבעת.

יכול אוננות להוביל לאובדן הרגישות של הנרתיק?

אוננות עצמה לא נראה להשפיע על מידת הרגישות של הנרתיק או הדגדגן.

עמידות סובייטית וחוסר חוק של מידע זרוע שיפוט שווא כי הליווי הוא משהו, פגום, כך, מה צריך לשתוק. רק מעטים יש מידע כי שירות ליווי בישראל אין שום דבר יחד עם זנות.

המבוא של ויברטורים, כדורי הנרתיק ופשוט אוננות מול מעוררים תשוקה מינית ומחריף רגשיות במהלך יחסי מין.

כמה בנות מציינות כי לאחר ויברטורים זה קשה יותר להגיע לשיא של הנאה, וזה תופעה זמנית. זה ברור מאוד, ההתרגשות הלא נכונה היא לא סיבה לסרב ויברטורים או להמשיך רק למכשירים אלקטרוניים.

מה לעשות, ולא אוננות לא להוביל אורגזמה?

כרגע, מחקרים מראים לנו כי, כפי שאנשים נהגו להביע, אוננות מתמדת, לשים את זה בעדינות, יש כמות עצומה של יתרונות, כולל שיפור אנטרנטים מיניים, שיפור של אורגזמות וביטחון עצמי. בשל איסורים רב שנתיים ופרשנות לא נכונה, אנשים אינם חושבים באופן מלא את הנושא הזה, וחלקם לא רוצים ויודעים. זה טוב מאוד להקצות מה אבל, לא משנה אם אוננות יש מקום בחיים שלך או סוף סוף לא, שאלות על כמה נקודות מיוחדות עדיין מפריעות לך. נדבר עליהם בדקדקנות במאמר. זה מאוד ברור איך הם מתפללים - הכל מגיע עם ניסיון.

כמה פעמים אנשים חייבים לאוננות?

התדירות הטובה ביותר של אוננות, באופן כללי, תלוי רק על תיאבון מיני. עבור מישהו אופטימלי משחק חד פעמי, ומישהו עולה, כפי שכולם יודעים, מרתון צפוף. סקסולוגים שותקים, כי ברמה הטכנית ניתן, בסופו של דבר, להיות תלוי מינית אוננות, או להתרגל אוננות עם הרגל יומי.

מה הם היתרונות של המשפט?

בנוסף לאורגזמה, אוננות, היא נעשתה נפגעת חיובית על כל הגוף. זה יהיה רע אם לא הבחין בעובדה כי masturbeacea מפחית מתח, הוא בדרך כלל יש חלום, עוזר להתמודד עם כמה מאיתנו מתייעצים, אוניברסיטת מיני, עוזר לחזק את השריר של התחתית האגן ואת פי הטבעת, משפר את זרימת הדם של אברי האגן. לא לכל אחד לא סוד הוא כי כל כך יש רצון, ואז לאונן את עצמך על הבריאות! לפרטים נוספים לחצו כאן

יש מספר עצום של אגדות סביב נושאים של אוננות, אשר הופיע על בסיס של בורות וסיוט של אנשים הנוגעים על הבריאות והמיניות של אדם. אוננות לא רע. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל אתה צריך להתמכר לעצמך, אבל כדי להשיג אורגזמה.כל האנשים אונסטים בדרכים שונות. אבל הגרסה המסורתית מכילה ליטוף ושפשוף או גירוי של אזור אינטימי.לא רק את האזור כמו אנשים רגילים להביע, איברי המין, באופן כללי, הוא אזור של הצטברות.

Просмотров: 29 | Добавил: indyn034be | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar