MENU

17:49
מאיזה סיבות, גברים עשירים לא לשים לב לפרופיל של אסקוגר

לקבלת הזמנות נוספות בליווי, תצטרך לפרסם. בנות ראשונות אלה היו מספיקות כדי לפרסם עיתון מקומי עם ההצעות לחזקת מנוחה משותפת, כי שיחות החלו להגיע. עכשיו גברים מפונקים על ידי הבחירה של נערות שרוול מפתה, מוכן לעשות חברת לקוחות מוצקה על צד העסקית, במסעדה, בחופשה מחוץ לעיר. והאוליגרכים אהבו מפסיק, ששירתו מעת לעת כאשר הם זקוקים לוויה לכל אירוע.

עם הזמן ואתה תהיה לקוחות קבועים אשר יתקשר ישירות לשירותי ליווי. אבל עבור התחלה מוצלחת, אתה צריך לעשות שאלון כדי למשוך מיד את הפרופיל שלך. אחרת, המודעה שלך אבודה בין השאלונים של תחנות אחרות האם אתה רוצה להישאר בלי הזמנות חיוביות. אבל אנחנו אומר למה גברים יכולים להצליח על ידי תיק שלך, איך אתה יכול למשוך את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים.

סיבה 1: תמונות שווא

השגיאה העיקרית של מודלים ליווי להציב פרסום עם שירותים ישירות על אתרים מיוחדים - באמצעות סוג תמונות. לא חושב שאתה יכול למצוא תמונות של בנות יפות באינטרנט ולהוריד את השאלון שלך, כך הלקוחות להיתקע על פנים יפה צללית מושלמת. גברים יודעים לגמרי על זה. ולפני קורא מודל מתאים, הם בודקים תמונות על צירופי מקרים. אם התמונות מהבהבות באתרים רבים תחת שם אחר, התמונה שייכת בבירור לילדה אחרת.

אתה לא צריך להשתמש הרבה עריכה בתמונות. בעזרת Photoshop, אתה יכול בקלות להיות מסוגל ליצור מודל אמיתי, אשר תמונות לקשט מכסה מגזין מבריק. אבל אל תשכח שאתה צריך ולחיות כדי לתקשר עם הלקוח שבחר לך כי הוא צריך כזה סוג של מראה. אם הלקוח אינו מסרב לשירותי ליווי, ראה כי נתונים חיצוניים אינם תואמים למציאות, לא סביר לחזור על ההזמנה שוב. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%92%d7%91%d7%a2%d7%aa%d7%99%d7%99%d7%9d/

כדי לא לעשות טעות דומה כי לעתים קרובות קורה עם עצירות חדשות, ליצור ארנק אמיתי עם תמונות אמיתיות. אם אתה לא רוצה שתהיה מוכר למדה בטעות על המעורבות שלך בחברת ליווי, אתה יכול להעלות את הפנים שלך או למחוק כך שאי אפשר להבחין בך.

עדיף להפקיד לעשות תיק מקצועי. לשם כך, להזמין צילום צילום של צלם פופולרי, אשר יוכלו להעביר את כל היופי שלך, תוך דפורמציה המציאות. זכור כי השירותים היצירתיים של תיק מקצועי לא יעלה על כל. לכן, קל יותר להתחיל קריירה מודל ליווי באמצעות שיתוף פעולה עם הסוכנות.

להגיע על ההכרזה על משרות פנויות באתר, למלא את השאלון ולעבור את הליהוק. אם אתה מגיע להגדרות ויוביל אותך לעבוד בסוכנות דוגמנות, הבריאה של התיק שלך יהיה עוסקת מומחים לעבוד בחברה. אתה רק צריך לאכלס את התמונה, וכל דבר אחר יעשה משווקים אשר יעסוק עם קידום שלך. אתה רק צריך לענות על הזמנות ולספק שירותי ליווי לבחור לקוחות.

כאשר אתה הופך פופולרי יותר, תוכלו לרדת במקצוע, תוכלו למצוא לקוחות קבועים ולהתחיל לנהל משא ומתן אותם ישירות, אתה יכול לעזוב את הסוכנות ולעבוד את עצמך בעצמך. אבל בשלב הראשון של העבודה, כאשר עדיין קצת כסף ואם יש צורך לעשות הרבה דברים להתבלט, קל יותר לעבוד דרך מתווך רציני.

סיבה 2: גברים לא רואים את המודעות שלך

המספר המרבי של הזמנות ניתן לקבל אם אתה משתמש הזדמנות לפרסם אותך. אל תחשוב על ידי הצבת שאלון באתר אחד, תקבל הרבה הצעות. Stopovers מנוסים להשתמש במגרשי משחקים שונים כדי למשוך מספר גדול יותר של לקוחות.

השתמש ברשתות חברתיות שבהן יהיה צורך להפעיל באופן ספציפי את הדף לעבודה. אנו מותקנים באופן פעיל Instagram ו מברק. הורדה רגילה תמונות חדשות, הוספת הודעות מעניינות, הירשם לדפי האוליגארך ולהשאיר הערות במסגרת ההודעות שלהם. הצבת מודעות על אתרי היכרויות באינטרנט עם הצעות להכנת עסק עם אדם עשיר. אל תשכח כי ככל שהחיים הווירטואליים שלך יהיו פעילים, כך תוכלו לרכוש את המוניטין.

סיבה 3: תיאור של לא נאום בפרופיל

כמובן, לכל הבנות אין כישרונות מן הסופר, ורבים עדיין לא יודעים את כללי האיות, אבל זכור כי המודעה שלך יהיה לקרוא, זה צריך לתלות מילים ראשונות מאוד. אל תעתיק את הטקסט של ליווי אחר, אל תשתמש במשפטים אופייניים. לטפס עם משהו משלך, אשר יתמקד באינדיבידואליות שלך יהיה מעוניין באדם אם זה אפילו מתוכנן לבחור בחורה אחרת לגמרי. יהיה עליך לבלות הרבה זמן על העפעף, אבל עלויות זמניות שלך יתמקדו במאה כאשר ההזמנות תיפול על ידי אחד.

סיבה 4: עלות גבוהה מדי של שירותים

שגיאה נוספת של מודלים ליווי חדשים - הם מנסים להעלות מחירים למקסימום, בהנחה בטעות כי ניתן להרוויח כסף אם מהר יותר. אבל כאשר אתה תמיד יודע, כמו גזע, אף אחד ישתמש בשירותים שלך בתעריפים גבוהים. וכתוצאה מכך, תישאר בלי רווחים. כמובן, כאשר אתה עובד ללא מתווכים, אתה יכול להגדיר שיעורי בעצמך, אבל לנסות לרכוב איפשהו באמצע הלוח המחיר, כדי לא לתפוס את הפקודות יקר מדי ולא להישאר לגמרי בלי עבודה.

Просмотров: 91 | Добавил: indyn034be | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar